Birçok işlemin internet üstünden yapılmasına rağmen firmaların kurumların ve işletmelerin resmi olan birçok işlerinde yine evraklar devreye girmektedir. Ayrıca bazı evrakların gün içerisinde çok hızlı bir şekilde istenen adreslere teslim edilmesi de büyük bir önem taşımaktadır. Faturalar tebligat nameler sözleşmeler ihtarnameler ve daha pek çok evrak tipi bu şekilde her gün farklı adreslere gönderilmektedir. Aksaray kurye firması olarak son derece kaliteli uygulamalar geliştirerek her türlü firmaya ve işletmeye çözümler sunabilmekteyiz. Aksaray’da uzun zamandır hizmet verdiğimizden dolayı bir marka değer olarak kurye sektöründe ön plana geçmekteyiz. Modern uygulamalarımızın tamamı müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğrusuna şekillendiği için müşteri memnuniyeti merkezli hareket eden firmamız geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Aksaray Motor Kurye Teslimat Türleri

Aksaray motor kurye firmamızın sunmuş olduğu bütün hizmetlerde son derece modern uygulamalar yüz güldürmektedir. En önemli evraklar dahi hiçbir şekilde kaybedilmeden ve başka bir adrese bırakılmadan nokta atışı olarak istenen yere gönderilebilmektedir. Bunu sağlayabilmek için firmamızın merkezinde son derece kaliteli bir teknolojik takip sistemi bulunmaktadır. Böylece teknik ekibimiz sürekli olarak motorize kadroyla iletişime geçerek alternatif güzergâhlar takip edilmekte hızlı bir şekilde yoğun trafikte dahi teslimatlar sorunsuzca yerine getirebilmektedir. Standart moto kurye uygulamalarında 3 saati bulan teslimat suresi Express moto kuryede bir saate en hızlı çözümümüz olan VIP moto kurye hizmetlerinde yarım saate kadar düşebilmektedir. Bu şekilde oluşturulmuş olan gidiş dönüş moto kurye hizmetinizde de özellikle e-ticaret firmaları için gönderilmiş olan evraklar imzalandıktan sonra veya fotokopi gibi bazı belgeler eklenmek ile birlikte tekrar kuruma geri getirilmektedir. Ayrıca İthalat ve ihracat firmaları için sunmuş olduğumuz gümrük moto kurye hizmeti de son derece yüz güldüren bir çözüm olarak talep görmektedir.

Aksaray Motorlu Kurye Ekonomik Çözümler

Hiçbir şekilde kaliteden ve güvenlik unsurlarından taviz vermeden çok farklı opsiyonlarda teslimat yapabilmekteyiz. Aksaray motorlu kurye olarak en ekonomik çözümleri talebeden bireysel ve kurumsal müşterilerimize sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Böylece her bütçeye hitap eden farklı çözümlerle Aksaray’da hizmet etmeye devam ediyoruz.